Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Różnice informacji MAXI DOT a Bolero - przeglądy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Różnice informacji MAXI DOT a Bolero - przeglądy

    Dziękuję w imieniu swoim i synka

  • #2
    Różnice informacji MAXI DOT a Bolero - przeglądy

    Witam.

    Dzisiaj poznawałem moją czarnulę i zainteresowało mnie takie oto zjawisko. Otóż kiedy wciśnie się dłużej przycisk pod zegarami SET to wchodzi się przy zapalonym zapłonie w informacje o przeglądzie. I tam mam napisane że przegląd za 30000 tys lub 7... ileś tam dni. Ale mam też informację że wymiana oleju za 15000 tys lub 356 dni.


    Natomiast Bolero pokazuje mi tylko przegląd za 30000 lub 2 lata a tam gdzie jest wymiana oleju jest wykreskowane.

    Co o tym myślicie?

    Komentarz


    • #3
      U mnie bolero pokazuje dwa przebiegi, do przegladu oraz do wymiany oleju,
      Sprawdz jak jest u ciebie przy zapalonym silniku
      Black magic

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez misiek85
        Natomiast Bolero pokazuje mi tylko przegląd za 30000 lub 2 lata a tam gdzie jest wymiana oleju jest wykreskowane.
        Nie pamiętam dokładnie ale po przejechaniu chyba pierwszego 1000 km komputer "przeliczy" ile jest kilometrów do wymiany oleju i potem już będziesz miał to wskazanie w bolero na stałe. (przed tym są właśnie kreski).
        Przelicza na podstawie średniej prędkości, osiąganych obrotów, temperatury oleju itp.
        Wszystko jest ok w każdym nowym tak jest (i chyba potem po wymianie oleju jak skasują wskazania).

        [ Dodano: Sob 14 Cze, 14 00:16 ]
        Zamieszczone przez misiek85
        Otóż kiedy wciśnie się dłużej przycisk pod zegarami SET to wchodzi się przy zapalonym zapłonie w informacje o przeglądzie. I tam mam napisane że przegląd za 30000 tys lub 7... ileś tam dni. Ale mam też informację że wymiana oleju za 15000 tys lub 356 dni.
        Przeczytaj instrukcje obsługi ale coś mi się wydaje, że w jakiś sposób przechodziło się na tryb stało okresowy czyli właśnie 15000 km i/lub rok nie wiem czy nie przestawiłeś trybu na stało okresowy ze zmiennego okresu obsługowego. przeczytaj instrukcję obsługi na stronie 35.
        Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X